Anasayfa
Üye Listesi
Önerilerimiz
ARB - Tüzük
ARB - Kayıt Formu
İletişim
18.03.2007
Murat Güray'dan ARB Başkanlığı'na Veda
Murat Güray 4 yıldır yürüttüğü ARB başkanlığına veda ediyor. Murat Güray başkanlığında birçok faaliyette bulunan Amatör Ralliciler Birliği, amatör imkanlarla yarışan rallicilerin yaşadıkları sıkıntılara çözüm üretmeye çalışmış ve rallicilerin isteklerini yetkili kurumlara iletmekte bir aracı rolü üstlenmiştir. Yeni başkan üyelerin oylarıyla seçilecek. Yeni başkanın Ahmet Kaya olması bekleniyor.
ARB Başkanı Murat Güray'ın Açıklaması;

Sevgili arkadaşlarım, 4 yıldır ama iyi ama kötü birşeyler yapmaya çalıştık, tabii ki eksiklerimiz ve bazı yanlışlarımız oldu. Şunu açıkça itiraf ediyorum ki elde ettiğimiz tüm başarılar ve kazanımlar ARB nin tanınması ve büyümesi, hep sizlerin benim arkamda tam durmanız ve birlik ve beraberliğinizin sonucudur, hepinize teşekkür ediyorum.

Açıkçası yaptığımız bazı yanlışlar ve eksikler olduysa onlarda sorumluluk bir tek bana aittir, bu konuda ki anlayışınıza, bu güne kadar göstermiş olduğunuz sevgi ve saygıya çok çok teşekkür ederim.

Ancak gerek işlerimin yoğunluğu gerekse hava değişiminin ARB'nin gelişimine olumlu yansıyacağı kanaatiyle ARB Başkanlığını bırakma kararı aldım, ancak daha sonra da her zaman sizlerle birlikteyim.

Sizden ricam maksimum katılımla gerçekleşecek bir oylamayla başkanınızı seçmeniz. Bu davada hepinizden biraz daha fazla katkısı olan 8-10 arkadaşım var ki isimlerini yazmıyorum ama malum o arkadaşlara ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Yeni başkanınızı ve yönetim kurullarını olacaksa komitelerinizi seçin, ARB'ye sahip çıkın, hep birlik olun, tartışsanız da sık sık toplanın bir arada olun tek dileğim bu.

Kalın sağlıcakla,

Murat Güray
 Geri Dön
web site by ilhan mutluay