Anasayfa
Üye Listesi
Önerilerimiz
ARB - Tüzük
ARB - Kayıt Formu
İletişim
01.02.2006
Amatör Ralliciler Birliği'nden İSOK'a Plaket
Salı Gecesi Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi'nde düzenlenen 2005 Castrol İstanbul Ralli Şampiyonası Ödül Töreni'nde dereceye giren ekipler kupalarına kavuştu. Ancak ödülleri dağıtan İSOK'a da bir ödül, Amatör Ralliciler Birliği tarafından verildi. Amatör Ralliciler Birliği ARB'nin Başkanı Murat Güray, İSOK Başkanı Satvet Çiftçi'ye bir plaket verdi.
Tüm Amatör Ralliciler Briliği adına plaketi Satvet Çiftçi'ye veren Murat Güray, İstanbul Otomobil Kulubü'ne Başkan Satvet Çiftçi ve Asbaşkan Emre Güler'e ARB'ye gösterdikleri ilgi ve kolaylıklar için teşekkür etti.

Ülkemizde tek mahalli ralli şampiyonasını organize eden İSOK, bu yıl yine ARB üyelerine kolaylıklar sağladı. Kulüp, şampiyonanın 3 yarışında da ARB üyelerinden %20 indirimli olarak kayıt ücreti aldı.

İSOK Başkanı Satvet Çiftçi de ödül töreninde yaptığı konuşmada, federasyon yetkililerine seslenerek; mahalli lisans ücretlerinde indirim yapılmasını talep etti.

Amatör Ralliciler Birliği olarak tüm İSOK yetkililerine, Başkan Satvet Çiftçi'ye ve Asbaşkan Emre Güler'e gösterdikleri ilgi ve kolaylıklar için bir defa da buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 Geri Dön
web site by ilhan mutluay